Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Atombilişim
14.048,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 14048.82 Turbox Tx1034 İ5 4440 16Gb Ram 256Gb Nvme Ssd 2Tb 4Gb Gtx750ti 27 İnc Curved Masaustu Oyun Bilgisayari 14.049,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
2 14049.50 Turbox TX1034 i5-4440 16 GB 2 TB HDD+256 GB GTX 750Ti 27" Free Dos Curved Masaüstü BilgisayarSatıcı: atombilisim
14.334,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 14334.90 Turbox TX1034 Intel Core i5 4440 16GB Ram 256GB Nvme SSD 2TB 4GB GTX750TI Freedos 27'' Curved Masaüstü BilgisayarSatıcı: atombilişim
14.342,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 14342.20 Turbox Tx1034 i5 4440 16GB Ram 256GB NVMe 2TB 4GB GTX750Ti 27 inç Curved Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
14.634,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 14644.18 Turbox Tx1034 i5 4440 16GB Ram 256GB NVMe SSD 2TB 4GB GTX750Ti 27'' Curved Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
14.634,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 14634.90 Turbox Tx1034 i5 4440 16 GB RAM 256 GB Nvme SSD 2 TB 4 GB GTX750ti 27'' Curved Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
14.634,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 14634.90