Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 6067.97 Turbox TX1142 Intel Core i5 3470 8GB 256GB SSD Freedos 19.5" Masaüstü BilgisayarSatıcı: atombilişim
6.277,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 6277.90 Turbox Tx1142 Intel i5 3470 8 GB DDR3 RAM 256 GB SSD Intel HD Graphics FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
6.353,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 6353.03 Turbox Tx1142 i5 3470 8GB Ram 256GB SSD 19.5 inç Monitör Masaüstü Ofis BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
6.353,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 6363.03 Turbox Tx1142 i5 3470 8GB Ram 256GB SSD 19.5'' Monitör Masaüstü Ofis BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
6.353,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
5 6353.90 TURBOX Tx1142 I5 3470 8gb Ram 256gb Ssd 19.5'' Monitör Masaüstü Ofis BilgisayarıSatıcı: Atom Bilişim
6.353,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
6 6353.90 Turbox Tx1142 Atm00001391 Intel Core i5 3470 19.5" Monitör 8 GB RAM 256 GB SSD FreeDOS Masaüstü BilgisayarSatıcı: GpnTeknoloji
6.353,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 6353.90