Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Atom Bilişim
17.818,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 17818.46 Turbox Tx1187 Intel i5 4440 16 GB DDR3 RAM 256 GB SSD 1 TB HDD NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
17.818,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 17818.49 Turbox Tx1187 i5 4440 16GB Ram 256GB SSD 1TB HDD 4GB GTX1050Ti 23.6 inç 165Hz Curved Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilişim | 34 yorum
18.189,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 18189.68 Turbox TX1187 i5-4440 16 GB 1 TB HDD+256 GB SSD 4 GB GTX1050Ti 23.6" 165Hz Free Dos Curved Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
18.260,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 18260.90 Turbox Tx1187 i5 4440 16GB Ram 256GB SSD 1TB HDD 4GB GTX1050Ti 23.6'' 165Hz Curved Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
18.560,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
5 18560.90 Turbox Tx1187 i5 4440 16 GB RAM 256 GB SSD 1 TB HDD 4 GB GTX1050ti 23.6'' 165 Hz Curved Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
18.560,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 18560.90 Turbox Tx1187 i5 4440 16GB Ram 256GB SSD 1TB HDD 4GB GTX1050Ti 23.6 inç 165Hz Curved BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
18.560,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
7 18570.92