Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 15014.41 Turbox Tx1256 Intel Core i5 4440 16 GB RAM 256 GB 2 Nvme SSD 4 GB GTX1050ti Freedos 27'' FHD Masaüstü BilgisayarSatıcı: atombilişim | 1 yorum
15.407,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 15407.46 Turbox TX1256 i5-4440 16 GB 256 GB M.2 NVMe SSD 4 GB GTX1050Ti 27" Curved Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
15.421,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 15421.90 Turbox Tx1256 i5 4440 16GB Ram 256GB NVMe SSD 4GB GTX1050Ti 27 inç Curved Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
15.721,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 15731.2 Turbox Tx1256 i5 4440 16GB Ram 256GB M.2 NVMe SSD 4GB GTX1050Ti 27'' Curved Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
15.721,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 15721.90 TURBOX Tx1256 I5 4440 16gb Ram 256gb M.2 Nvme Ssd 4gb Gtx1050ti 27'' Curved Masaüstü Oyun BilgisayarSatıcı: Atom Bilişim
15.721,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 15721.90