Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: atombilisim
10.407,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 10407.90 Turbox Tx174 İ5 2400 8Gb Ram 256Gb Ssd 4Gb Gt730 23.6 İnc Monitor Masaustu Oyun Pc Bilgisayari 10.226,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 10226.04 Turbox Tx174 Intel Core i5 2400 8GB Ram 256GB SSD 4GB GT730 23.8" Monitör Masaüstü Oyun Pc BilgisayarıSatıcı: atombilişim
10.610,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 10610.90 Turbox Tx174 Intel i5 2400 8 GB DDR3 RAM 256 GB SSD NVIDIA GeForce GT 730 FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
10.707,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 10707.44 Turbox Tx174 i5 2400 8GB Ram 256GB SSD 4GB GT730 23.6 inç Monitör Masaüstü Oyun Pc BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
10.707,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 10717.44 Turbox Tx174 i5 2400 8GB Ram 240GB SSD 4GB GT730 23.8'' Mon. Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
10.707,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 10707.90 TURBOX Tx174 i5 2400 8GB Ram 256GB SSD 4GB GT730 23.8" Monitör Masaüstü Oyun Pc BilgisayarıSatıcı: Atom Bilişim
10.707,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 10707.90 Turbox Tx174 Atm00000318 Intel Core i5-2400 23.6" Monitör 8 GB RAM 256 GB SSD 4 GB Gt730 Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
10.707,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 10707.90