Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Atombilisim
5.446,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 5446.90 Turbox Tx51 İ3 3220 4Gb Ram 128Gb Ssd 21.5 İnc Monitor Masaustu Ofis Bilgisayari 5.201,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 5201.79 Turbox Tx51 Intel i3 3220 4 GB DDR3 RAM 128 GB SSD Intel HD Graphics FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
5.229,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 5229.11 Turbox TX51 i3-3220 4 GB 128 GB SSD 21.5" Free Dos Masaüstü BilgisayarSatıcı: atombilisim
5.246,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 5246.90 Turbox Tx51 i3 3220 4GB Ram 128GB SSD 21.5'' Monitör Masaüstü Ofis BilgisayarıSatıcı: atombilişim
5.337,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 5337.96 Turbox Tx51 Atm00000120 Intel Core i3 3220 20" Monitör 4 GB RAM 128 GB SSD FreeDOS Masaüstü Ofis BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
5.446,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 5446.90 Turbox Tx51 i3 3220 4GB Ram 128GB SSD 21.5 inç Monitör Masaüstü Ofis BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
5.446,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 5456.98