Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: atombilisim
12.448,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 12448.90 Turbox Tx632 Intel i7 4770 8 GB DDR3 RAM 256 GB SSD NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
12.238,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 12238.87 TURBOX Tx632 i7 4770 8GB Ram 256GB SSD 4GB GTX1050Ti Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: Atom Bilişim
12.451,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 12451.00 Turbox Tx632 i7 4770 8GB Ram 240GB SSD 4GB GTX1050Ti Oyun BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
12.748,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 12748.90 Turbox Tx632 Intel Core i7 4770 8GB Ram 256GB SSD 4GB GTX1050Ti Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: atombilişim
12.748,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 12748.90 Turbox Tx632 i7 4770 8 GB RAM 256 GB SSD 4 GB GTX1050ti Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
12.748,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 12748.90