Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
TURBOX Tx904 i5 3.Gen 16GB Ram 256GB SSD 4GB GT730 Ekran Kartı Oem Paket Satıcı: Atom Bilişim
13.266,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
1 13266.90
Turbox Tx904 i5 3470 16GB Ram 256GB SSD 4GB GT730 EK. Masaüstü Oyun Pc Bilgisayarı Satıcı: Atombilişim
13.443,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 13443.79
Turbox Tx904 Intel i5 3470 16 GB DDR3 RAM 256 GB SSD NVIDIA GeForce GT 730 FreeDos Masaüstü Bilgisayar Satıcı: Atombilişim
13.930,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 13930.25
Turbox Tx904 İ5 3.Gen 16Gb Ram 256Gb Ssd 4Gb Gt730 Ekran Kartı Oem Paket
Satıcı: Atom Bilişim
14.004,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 14004.00