Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: atombilisim | 137 yorum
6.817,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 6817.50 Turbox Tx924 Intel i5 650 Turbo 3.46GHz 8GB 256GB SSD 23.6 inç Monitör Masaüstü Ofis Pc BilgisayarıSatıcı: ATOM BİLİŞİM
6.978,47 TL + Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 6988.47 Turbox Tx924 Intel i5 650 8 GB DDR3 RAM 256 GB SSD Intel HD Graphics FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: Atombilişim
7.055,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 7055.77 Turbox Tx924 Intel İ5 650 Turbo 3.46Ghz 8Gb 256Gb Ssd 23.6 İnc Monitor Masaustu Ofis Pc Bilgisayari 7.055,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 7055.90 Turbox TX924 i5-650 8 GB 256 GB SSD 23.8" Free Dos Masaüstü BilgisayarSatıcı: atombilisim | 1 yorum
7.149,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 7149.90 Turbox Tx924 Intel Core i5 650 Turbo 3.46GHz 8GB 256GB SSD 23.8" Monitör Masaüstü Ofis Pc BilgisayarıSatıcı: atombilişim | 3 yorum
7.202,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 7202.90 Turbox Tx924 Intel i5 650 Turbo 3.46GHz 8GB Ram 256GB SSD 23.8'' Monitör Masaüstü Ofis BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
7.349,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 7349.90 TURBOX Tx924 Intel i5 650 Turbo 3.46GHz 8GB 256GB SSD 23.8" Monitör Masaüstü Ofis Pc BilgisayarıSatıcı: Atom Bilişim
7.349,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
8 7349.90 Turbox Tx924 Atm00000989 Intel Core i5 650 23.6" Monitör 8 GB RAM 256 GB SSD FreeDOS Masaüstü BilgisayarSatıcı: GpnTeknoloji
7.349,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 7349.90