Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: CİTYBİLİSİM | 528 yorum
10.149,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 10149.05 Zeiron Fx50 Lite I5-3470 16gb 1tb Hdd+240gb Ssd Gt740 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü BilgisayarSatıcı: CİTY BİLİŞİM | 8 yorum
10.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 10849.00 Zeiron Fx50 Intel i5 10400F 16 GB DDR3 RAM 240 GB SSD 1 TB HDD NVIDIA GeForce GT 730 FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: CİTYBİLİSİM
10.880,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 10880.07 Zeiron Fx50 i5-3470 16GB 1TB HDD+256GB SSD 23,8" Curved Oyuncu Masaüstü BilgisayarSatıcı: CİTYBİLİSİM
11.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
4 11709 Zeiron Fx50 İ5-3470 16GB 1TB HDD+240GB SSD GT730 4GB 23.8" Curved Oyuncu Masaüstü BilgisayarSatıcı: City Bilişim
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
5 11999.00 Zeiron FX50 i5-3470 16GB Ram 1TB HDD+240GB SSD GT730 4GB 23.8'' Oyuncu Masaüstü BilgisayarSatıcı: CİTY BİLİŞİM
12.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 12149.00 Zeiron Fx50 Ultra Intel i5 3470 16 GB DDR3 RAM 256 GB SSD 1 TB HDD NVIDIA GeForce GTX 1650 FreeDos Masaüstü BilgisayarSatıcı: CİTYBİLİSİM
13.856,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 13856.07