Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: CİTYBİLİSİM
20.243,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 20243.04 Zeiron Gtx80 Ryzen 5 3600 27" 32 GB RAM 256 GB M.2 NVMe SSD 1 TB HDD Gtx1650 FreeDOS Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: citybilisim
21.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 21199.00 Zeiron Gtx80 Ryzen 5 3600 32gb 256gb M.2 Nvme 1tb Gtx1650 27" Oyuncu BilgisayarıSatıcı: CİTY BİLİŞİM | 36 yorum
21.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 21999.00 Zeiron Gtx80 Ryzen 5 3600 32GB 256GB M.2 Nvme 1TB Gtx1650 27" Oyuncu BilgisayarSatıcı: CİTYBİLİSİM
22.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 22299.00 Zeiron Gtx80 Ryzen 5 3600 32gb 256gb M.2 Nvme 1tb Gtx1650 27 Oyuncu BilgisayarıSatıcı: City Bilişim
23.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 23249.00