Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch AdvancedImpact 18 Darbeli Vidalama Makinesi - Garantili - Orijinal ambalajında Outlet/2.El Fiyatı
5.090,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 5090.00
Bosch Advancedımpact 18 Darbeli Vidalama Makinesi
Satıcı: KatarMarket
6.479,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 6479.40
Bosch AdvancedImpact 18 Tek Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi 18V (1 x 2,5 Ah) + Şarj Cihazı AL 1830 CV Satıcı: Katar Market
6.633,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 6633.89
Bosch AdvancedImpact 18 Baretool Akülü Darbeli Vidalama, 18 V, 38.6 x 10.1 x 34.1 cm, Yeşil Satıcı: YeniseY
7.463,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 7473.54
Bosch AdvancedImpact 18 1.5 Ah Çift Akülü Lityum-iyon Akülü Matkap - 06039A3401 Satıcı: NALBURZADE
8.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 8900.00
Bosch Advanced Impact 18 Vidalama (1.5Ah Çift Akü + 3 Adaptör) 0.603.9A3.401
Satıcı: Nalburzade
9.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
6 9100.00
Bosch AdvancedImpact 18 Çift Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi (2 x 1,5 Ah) + 3 Adaptör Satıcı: BİER
16.465,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 16465.00
Bosch AdvancedImpact 18 1.5 Ah Çift Akülü Lityum-iyon Akülü Matkap - 06039A3401 Satıcı: PARABOL-BD
18.880,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
8 18880.72