Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Akülü Darbeli Vidalama EasyImpact 1200 (2 Adet Akü, 12 Volt Sistem, 19 Parça Aksesuar, Taşıma Çantası İçinde) Satıcı: Amazon.com.tr
4.262,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
1 4272.4
Bosch Easyimpact 1200 Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi + Gal 1210 Cv + Ac Kit (Çift Akülü) Satıcı: TeknoEvde
5.556,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 5556.64
Bosch EasyImpact 1200 1.5Ah Çift Akü iki vitesli Darbeli Delme/Vidalama Makinesi - 06039D3105 Satıcı: MakinamAvmPlus
5.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 5900.00
Bosch Easyımpact 1200 (1,5Ah , Çift Akü) + Aksesuar Seti
Satıcı: MakinaAvmPlus
5.958,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 5958.20
Bosch EasyImpact 1200 (1,5Ah , Çift Akü) + Aksesuar Seti Satıcı: MakinamAvmPlus
6.007,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 6007.50
Bosch Akulu Darbelı Matkap Easy Impact 1200 Satıcı: YeniseY
6.291,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
6 6291.25
Bosch EasyImpact 1200 1.5Ah Çift Akü iki vitesli Darbeli Delme/Vidalama Makinesi - 06039D3105 Satıcı: teknoevde
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
7 6499.00
Bosch Easyımpact 1200 12 V 1.5 Ah Darbeli Matkap - Çift Akülü / Aksesuar Setli
Satıcı: TEKNOEVDE
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
8 6499.00