Bosch EasyImpact 600 Matkap

Kullanım Tipi:
Güç:
Maksimum Tork:
15 Nm
Darbe:
Var
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Beton Azami Delme Çapı:
12 mm

Bosch EasyImpact 600 Matkap Fiyatları

Bosch Darbeli Matkap EasyImpact 600, 600 W, Takım Çantası Dahil, Elektronik Hız Kontrolü, Ergonomik, 1.7 Kg, Yeşil

Satıcı: Amazon.com.tr

2.234,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 2244.84
Bosch EASY IMPACT 600 DARBELİ MATKAP

Satıcı: Sesam Grup

2.235,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2235.84
Bosch EasyImpact 600 Darbeli Matkap - 0603133000

Satıcı: hirdavat24

2.314,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 2314.89
Bosch Easyimpact 600 600w Darbeli Matkap

Satıcı: AKTMarkt

2.361,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 2361.55
Bosch Easyimpact 600 600W Darbeli Matkap

Satıcı: KatarMarket

2.378,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2378.90
Bosch Easyımpact 600 Darbeli Matkap

Satıcı: Hırdavat 24

2.418,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2418.90
Bosch EasyImpact 600 Darbeli Matkap - 0603133000

Satıcı: AktMarkt

2.425,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 2425.25
Bosch Easyimpact 600 600w Darbeli Matkap

Satıcı: PARABOL

2.433,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 2433.75
Bosch Darbeli Matkap Easyımpact 600, 600 W, Takım Çantası Dahil, Elektronik Hız Kontrolü, Ergonomik

Satıcı: MAKİNE USTASI

2.449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 2459.9
Bosch Easyimpact Darbeli Matkap 600 W+sırt Çantası Hediyeli, BSCHDB

Satıcı: MAKİNE USTASI

2.449,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 2459.9
Bosch EASY IMPACT 600 DARBELİ MATKAP

Satıcı: KULVARAVM

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2599.00
Bosch EasyImpact 600 0603133000 Darbeli Matkap 2.668,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2668.00
Bosch Easyimpact 600 Darbeli Matkap ve Çanta 2.668,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2668.00

Bosch EasyImpact 600 Matkap Fiyat Geçmişi

Bosch EasyImpact 600 Matkap Temel Özellikleri

Güç:
15 Nm
Var
Anahtarsız
12 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
25 mm

Bosch EasyImpact 600 Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablolu
• Mandren Tipi Anahtarsız
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme
• Diğer Özellikler Elektronik Hız Kontrol

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 600 W
• Boşta Devir Sayısı 3000 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 12 mm
• Metal Azami Delme Çapı 10 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 25 mm
• Darbe Oranı 45000 darbe/dk
• Maksimum Tork 15 Nm
• Çift Yöne Dönebilme Var

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Yeşil
• Derinlik Çubuğu Var
• Ağırlık 1.7 kg

Bosch EasyImpact 600 Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.