Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:

Bosch GBH 187-LI Professional OneChuck Akülü Kırıcı Fiyatları

Bosch Gbh 187-Lı 2X5.0ah Çift Akülü Kırıcı Delici

Satıcı: Ulupınar Ticaret

19.656,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 19656.70
Bosch Professional Gbh 187-Lı 5.0 Ah Çift Akülü Kırıcı Delici

Satıcı: Hausport

20.720,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 20720.70
Bosch GBH 187-lı Professional Akülü Kırıcı-Delici 21.264,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 21264.00
Bosch Gbh 187-lı One Chuck

Satıcı: Hausport

23.013,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 23013.75
Bosch Professional GBH 187-LI Akülü Kırıcı Delici (18 Volt, 2 x 5,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, 2,4 J, Betonda Delme Çapı: 24 mm, Plastik Çanta, One Chuck: farklı aksesuarlar tek mandrenle kullanılabilir)

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

23.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 23100
Bosch GBH 187-Li 2x5.0 aH Akülü Kırıcı Delici 24.262,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 24262.00
Bosch Professional GBH 187-LI 5.0 Ah Çift Akülü Kırıcı Delici – 0611923021

Satıcı: PARABOL-BD

29.370,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 29370.00
Bosch Professional GBH 187-LI 5.0 Ah Çift Akülü Kırıcı Delici – 0611923021

Satıcı: DoğuşYapıMarket

29.423,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 29423.40
Bosch Gbh 187-lı One Chuck

Satıcı: PARABOL

34.265,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 34265.00

Bosch GBH 187-LI Professional OneChuck Akülü Kırıcı Fiyat Geçmişi

Bosch GBH 187-LI Professional OneChuck Akülü Kırıcı Ürün Ailesi

Bosch GBH 187-LI Professional OneChuck Solo Aküsüz (0611923120) Akülü Kırıcı Aküsüz 9.631,20 TL
Bosch GBH 187-LI Professional OneChuck (0611923121) Akülü Kırıcı 2 Akülü 19.656,70 TL

Bosch GBH 187-LI Professional OneChuck Akülü Kırıcı Temel Özellikleri

Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm
Beton Azami Delme Çapı:
24 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
30 mm
Tek Darbe Gücü:
2.4 Joule

Bosch GBH 187-LI Professional OneChuck Akülü Kırıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kırıcı
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Kırma
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Geri Tepme Kontrolü SDS Plus Uç Tutucu Titreşim Kontrolü Kömürsüz Motor Bluetooth Sistemi D Şeklinde Arka Tutamak Hız Sabitleme Mobil Uygulama SDS-HEX Uç Tutucu Tetik Kilidi Toz Emme Sistemi 4 Farklı Çalışma Modu 360 Derece Dönebilen Tutamak

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 980 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 24 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 30 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 4350 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 2.4 Joule
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Ağırlık 3.6 kg

Bosch GBH 187-LI Professional OneChuck Akülü Kırıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.