Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GBH 18V-28 C Akülü Kırıcı Delici (Akü & Şarj Hariç) - 0611920000 Satıcı: YeniseY
17.919,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 17919.95
Bosch Professional GBH 18V-28 C Akülü Kırıcı Delici (Akü & Şarj Hariç) - 0611920000 Satıcı: zelega
17.920,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 17920.00
Bosch Professional GBH 18V-28 C Akülü Kırıcı Delici (18 Volt, SOLO, 3,4 J, Betonda Delme Çapı: 28 mm, Karton Kutuda) Satıcı: YeniseY
18.240,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 sn önce
3 18250.83
Bosch Gbh 18V-28 C Akülü Kırıcı Delici Satıcı: Ulupınar
18.959,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 18959.34
Bosch Gbh 18V-28 C Akülü Kırıcı Delici Satıcı: Hausport
20.105,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 20105.82
Bosch Professional Gbh 18V-28 C Akülü Kırıcı Delici (Akü & Şarj Hariç)
Satıcı: Hausport
20.800,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
6 20800.80
Bosch Gbh 18V-28 C Akülü Kırıcı Delici Solo
Satıcı: KatarMarket
20.964,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
7 20964.20
Aküsüz
17.919,95 TL
1 Akülü / 4 Ah
23.941,00 TL
2 Akülü / 5 Ah
26.824,40 TL
2 Akülü / 4 Ah
27.165,20 TL