Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PARABOL-BD
30.399,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 30399.11 Bosch Professional Gbh 18V-45 C (Solo) Akulu Kirici Delici 30.224,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 30224.07 GBH 18V-45 C AKÜLÜ KIRICI DELİCİ SOLOSatıcı: Ulupinar
31.500,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 31500.18 Bosch Professional GBH 18V-45 C Akülü Kırıcı Delici (18 Volt, SOLO, 12,5 J, Betonda Delme Çapı: 45 mm, Plastik Çanta)Satıcı: Amazon.com.tr
31.525,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 31525.00 Bosch Professional Gbh 18V-45 C (Solo) Akülü Kırıcı DeliciSatıcı: PARABOL
34.680,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 34680.00 Bosch Professional GBH 18V-45 C Akülü Kırıcı Delici (Akü ve Şarj Cihazı Dahil Değil) - 0611913120Satıcı: Basakhirdavat
34.877,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 34877.10