Kullanım Tipi:
Güç:
Darbe:
Var
Boşta Devir Sayısı:
Kablo Uzunluğu:
4 m
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Beton Azami Delme Çapı:
28 mm

Bosch GBH 2-28 F Professional Matkap Fiyatları

Bosch Professional GBH 2-28 F Kırıcı Delici Matkap + İlave Mandren - 0611267600

Satıcı: avermimarlik

11.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 11450.00
Bosch Professional GBH 2-28 F Kırıcı Delici Matkap + İlave Mandren - 0611267600

Satıcı: makinexpert

12.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 12199.00
Bosch GBH 2-28 F 880 W Pnömatik Kırıcı-Delici

Satıcı: Türkan Online

12.824,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 12824.14
Bosch Gbh 2-28 F Kırıcı Delici Matkap

Satıcı: Türkan Online

13.082,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 13082.10
Bosch GBH 2-28 F 880 W Pnömatik Kırıcı-Delici

Satıcı: Karaköy Pazarı

13.167,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 13167.00
Bosch Gbh 2-28 F 880W Pnömatik Kırıcı-Delici

Satıcı: Hausport

13.404,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 13404.60
Bosch GBH 2-28 F 880 W 3.2 J Kırıcı Delici 14.036,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 14036.00
Bosch Professional Bosch Matkap Darbeli GBH 2- 28 F 880w Hammer Drıll

Satıcı: Sepette Plus

15.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 15900.00
Bosch Professional GBH 2-28 F Kırıcı Delici (880 W, 3,1 kg, 3,2 J, Betonda Delme Çapı: 28 mm, İlave Mandren)

Satıcı: Amazon.com.tr

15.968,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 15978.4
Bosch Gbh 2-28 F Kırıcı Delici Matkap 3.2 Kg

Satıcı: SEFA TEKNİK

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 15999.00
Bosch GBH 2 – 28 °F Professional 880 W 900RPM SDS plus rotary Hammer – darbeli matkap (Siyah, Mavi, Gri, 4 m, 880 W, 6,8 cm, 900 rpm, 3.2 J)

Satıcı: LOYA MAKİNA

17.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 17869

Bosch GBH 2-28 F Professional Matkap Fiyat Geçmişi

Bosch GBH 2-28 F Professional Matkap Temel Özellikleri

Güç:
Var
4 m
Var
Anahtarsız
28 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
30 mm
Tek Darbe Gücü:
3.2 Joule

Bosch GBH 2-28 F Professional Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablolu
• Mandren Tipi Anahtarsız
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Kırma
• Diğer Özellikler Aşırı Yük Debriyajı Kesintisiz Çalışabilme SDS Plus Uç Tutucu 3 Farklı Çalışma Modu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 880 W
• Boşta Devir Sayısı 900 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 28 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 30 mm
• Darbe Oranı 4000 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 3.2 Joule
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Kablo Uzunluğu 4 m
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 3.1 kg

Bosch GBH 2-28 F Professional Matkap Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Bahri B***** Profil Resmi

5 yorum

Bahri B***** Sevgili Epey yorumlarımı siliyorsun neden acaba
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.