Kullanım Tipi:
Güç:
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Beton Azami Delme Çapı:
28 mm

Bosch GBH 3-28 DRE Professional Matkap Fiyatları

Bosch Professional GBH 3-28 DRE Kırıcı Delici (800 W, 3,5 kg, 3,1 J, Betonda Delme Çapı: 28 mm)

Satıcı: Amazon.com.tr

13.988,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

1 13998.83
Bosch Professional Gbh 3-28 Dre Kırıcı Delici

Satıcı: Hausport

13.749,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 13749.75
Bosch Professional GBH 3-28 DRE Kırıcı Delici Matkap

Satıcı: YeniseY

14.132,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 14132.27
Bosch Professional GBH 3-28 DRE Kırıcı Delici Matkap

Satıcı: HausportN11

14.132,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 14132.31
Bosch Professional Gbh 3-28 Dre Kırıcı Delici Matkap - 061123A000

Satıcı: Hausport

14.202,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 14202.90
Bosch Professional Gbh 3-28 Dre Kırıcı Delici

Satıcı: Türkan Online

14.517,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 14517.04
Bosch Professional GBH 3-28 DRE Kırıcı Delici 14.561,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 14561.00
Bosch Gbh 3-28 Dre Profesyonel Sds-Plus 800W 3,5 J Kırıcı-Delici

Satıcı: Deniz Defne

14.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 14720.00
Bosch Professional GBH 3-28 DRE Kırıcı Delici

Satıcı: Hausport

15.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 15039.00
Bosch Gbh 3-28 Dre Kırıcı Delici 3.5 kg

Satıcı: MAKİNE USTASI

16.949,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 16949.90
Bosch GBH 3-28 DRE Kırıcı Delici 800W 3.1J 3.6kg SDS Plus, 0611 23A 000-1

Satıcı: MAKİNE USTASI

19.089,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 19099.9

Bosch GBH 3-28 DRE Professional Matkap Fiyat Geçmişi

Bosch GBH 3-28 DRE Professional Matkap Temel Özellikleri

Güç:
Var
Anahtarsız
28 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
30 mm
Tek Darbe Gücü:
3.5 Joule

Bosch GBH 3-28 DRE Professional Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablolu
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Yok
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Kırma
• Diğer Özellikler Aşırı Yük Debriyajı SDS Plus Uç Tutucu Dönme Stopu 3 Farklı Çalışma Modu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 800 W
• Boşta Devir Sayısı 900 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 28 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 30 mm
• Darbe Oranı 4000 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 3.5 Joule
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 3.6 kg

Bosch GBH 3-28 DRE Professional Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.