Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GBH 8-45 D Kırıcı Delici (1.500 W, 8,2 kg, 12,5 J, Betonda Delme Çapı: 45 mm) Satıcı: Amazon.com.tr
30.846,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önce
1 30856.5
Bosch Professional GBH 8-45 D Kırıcı Delici Matkap - 0611265100 Satıcı: makinexpert
31.105,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
2 31105.50
Bosch GBH 8-45 D 1500 W Pnömatik Kırıcı-Delici Satıcı: MAKİNEUSTASI
32.130,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 32130.00
Bosch GBH 8-45 D 1500 W Pnömatik Kırıcı-Delici Satıcı: HEPSİMARKALI.COM
32.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 32490.00
Bosch Professional GBH 8-45 D Kırıcı Delici Matkap - 0611265100 Satıcı: Basakhirdavat
32.975,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
5 32975.56
Bosch Professional GBH 8-45 D Kırıcı Delici Satıcı: MAKİNE USTASI
33.669,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
6 33669.90
Bosch Professional GBH 8-45 D Kırıcı Delici 1500 Watt 12,5 Joule SDS-Max, 0.611.265.100 Satıcı: MAKİNE USTASI
34.869,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
7 34879.9
Bosch Professional GBH 8-45 D Kırıcı Delici
36.268,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
32 dk önce
8 36268.00
Bosch Professional GBH 8-45 D Kırıcı Delici Satıcı: Hausport
37.484,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 saat önce
9 37484.00