Kullanım Tipi:
Güç:
Darbe:
Yok
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm
Beton Azami Delme Çapı:
10 mm

Bosch GBM 10 RE Professional Matkap Fiyatları

Bosch Professional GBM 10 RE Darbesiz Matkap (600 W, 10 mm metalde delme çapı)

Satıcı: Amazon.com.tr

2.819,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 2829.28
Bosch Professional GBM 10 RE Darbesiz Matkap - 0601473600

Satıcı: omurmakina

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 3000.00
Bosch Professional GBM 10 RE Darbesiz Matkap - 0601473600

Satıcı: hirdavatan

3.114,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 3114.11
Bosch Gbm 10 Re Darbesiz Matkap 600 W

Satıcı: Türkan Online

3.162,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 3162.64
Bosch Professional Gbm 10 Re Darbesiz Matkap - 0601473600

Satıcı: Deniz Defne

3.174,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3174.00
Bosch Gbm 10 Re-Profesyonel 600 Watt Elektrikli Darbesiz Matkap

Satıcı: Deniz Defne

3.220,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3220.00
Bosch Gbm 10 Re Darbesiz Matkap 600 W

Satıcı: Hausport

3.338,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 3338.68
Bosch GBM 10 RE-Profesyonel 600 W Elektrikli Darbesiz Matkap 3.538,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3538.00
Bosch Professional GBM 10 RE Darbesiz Matkap

Satıcı: YeniseY

3.619,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 3619.90
Bosch Professional GBM 10 RE Darbesiz Matkap

Satıcı: MAKİNE USTASI

3.619,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 3619.90

Bosch GBM 10 RE Professional Matkap Fiyat Geçmişi

Bosch GBM 10 RE Professional Matkap Temel Özellikleri

Güç:
Yok
Var
Anahtarsız
10 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
25 mm

Bosch GBM 10 RE Professional Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablolu
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Yok
• Darbe Yok
• Fonksiyonlar Delme
• Diğer Özellikler Kesintisiz Çalışabilme Entegre Kemer Kancası

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 600 W
• Boşta Devir Sayısı 2200 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 10 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 25 mm
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.7 kg

Bosch GBM 10 RE Professional Matkap İle En Çok Karşılaştırılan Matkaplar

Bosch GBM 10 RE Professional Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.