Kullanım Tipi:
Güç:
Maksimum Tork:
10.8 Nm
Darbe:
Var
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm

Bosch GSB 13 RE Professional Matkap Fiyatları

Bosch Professional GSB 13 RE Darbeli Matkap - 0601217100

Satıcı: nettehirdavat

3.021,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 3021.00
Bosch Professional GSB 13 RE Darbeli Matkap - 0601217100

Satıcı: PARABOL-BD

3.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 3049.00
Bosch Professional Darbeli Matkap GSB 13 RE (600 W) + Bosch Beton Matkap Ucu ve Vidalama Seti, 15 Adet

Satıcı: Amazon.com.tr

3.279,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 sn önce

3 3289.22
Bosch Gsb 13 Re Professional Darbeli Matkap - 0601217100

Satıcı: Hausport

3.435,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 3435.07
Bosch Gsb 13 Re Profesyonel 600 W Darbeli Matkap

Satıcı: Hausport

3.550,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 3550.50
Bosch Gsb 13 Re Professional Darbeli Matkap - 0601217100

Satıcı: BAHÇECİLER

3.591,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 3591.00
Bosch Professional GSB 13 RE Darbeli Matkap 3.640,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3640.00
Bosch Gsb 13 Re Matkap

Satıcı: Deniz Defne

3.680,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 3680.00
Bosch Gsb 13 Re Darbeli Matkap Kutulu Anahtarlı

Satıcı: AY PAŞ DIŞ TİCARET AŞ

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3750.00
Bosch Matkap Gsb 13 Re Darbeli Profesyonel

Satıcı: MAKİNE USTASI

3.969,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3969.90

Bosch GSB 13 RE Professional Matkap Fiyat Geçmişi

Bosch GSB 13 RE Professional Matkap Temel Özellikleri

Güç:
10.8 Nm
Var
Anahtarsız
13 mm
Beton Azami Delme Çapı:
13 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
25 mm

Bosch GSB 13 RE Professional Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablolu
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Yok
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Ayarlanabilir Devir Kesintisiz Çalışabilme Düşük Devirli Başlangıç 2 Farklı Çalışma Modu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 600 W
• Boşta Devir Sayısı 2800 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 13 mm
• Metal Azami Delme Çapı 10 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 25 mm
• Darbe Oranı 44800 darbe/dk
• Maksimum Tork 10.8 Nm
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.8 kg

Bosch GSB 13 RE Professional Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.