Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GSB 18V-150 C 8Ah Çift Akülü Darbeli Delme Vidalama - 06019J5105 Satıcı: makinexpert
28.090,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 28090.00
Bosch Professional GSB 18V-150 C 8Ah Çift Akülü Darbeli Delme Vidalama - 06019J5105 Satıcı: MakinamAvmPlus
28.122,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 28122.00
Bosch Gsb 18V-150 C Çift Akülü 8 Ah Darbeli Vidalama Makinesi Satıcı: Ulupınar
31.338,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 31338.49
Bosch Professional GSB 18V-150 C Akülü Darbeli Delme Vidalama 2x8 AH - 06019J5105 Satıcı: PARABOL
36.712,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 36712.50
Aküsüz
14.573,03 TL
2 Akülü
28.090,00 TL