Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GSB 18V-50 2x2Ah Çift Akülü Darbeli Delme-Vidalama Makinesi - 06019H5100 Satıcı: KineticHidrolik
10.635,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
1 10635.50
Bosch Professional GSB 18V-50 2x2Ah Çift Akülü Darbeli Delme-Vidalama Makinesi - 06019H5100 Satıcı: zelega
10.679,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
2 10679.11
Bosch Professional Gsb 18V-50 18V 2.0 Ah Kömürsüz Li-İon Çift Akülü Darbeli Vidalama Satıcı: Santek Market
10.950,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
3 10950.50
Bosch Professional GSB 18V-50 Akülü Darbeli Vidalama Makinesi (2x2.0Ah; L-Case) Satıcı: HEPSİMARKALI.COM
10.955,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 10955.90
Bosch Professional Gsb 18V-50 2X2ah Çift Akülü Darbeli Delme-Vidalama Makinesi - 06019H5100
Satıcı: HEPSİMARKALI
10.990,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 10990.40
Bosch Gsb 18V 50 Kömürsüz Akülü Darbeli Matkap 2X2ah 06019H5100
Satıcı: makina27
10.991,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 10991.70
BOSCH 06019H5100 Gsb 18V-50 (2.0 Ah) Akülü Darbeli Vidalama Satıcı: Elektrik Mağaza
20.030,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
7 20030.18
Bosch GSB 18V-50 Professional 2 Akülü / 5 Ah
14.997,39 TL
Bosch GSB 12V-30 Professional (2x2.0Ah) 2 Ah
3.560,00 TL
KLPRO KLDM1820B
7.214,30 TL