Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GSB 18V-60 C Solo Makine Satıcı: Hırdavatağacı
8.319,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 8319.00
Bosch Professional GSB 18V-60 C Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi (18 Volt, SOLO, Yumuşak/Sert Tork: 31/60 Nm; Karton Kutuda) Satıcı: HIRDAVAT AĞACI
9.291,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
2 9301
Bosch Professional Gsb 18V-60 C Akülü Darbeli Vidalama Solo - 06019G2102
Satıcı: 7Kat Endüstriyel
14.247,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 14247.10
Bosch Professional Gsb 18V-60 C Solo Makine (Akü Ve Sarj Cihazı Teslimat Kapsamına Dahil Değildir)
Satıcı: ylmzhome
22.228,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
4 22228.60