Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
64 Nm
Taşıma Çantası:
Yok
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
21 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Bosch GSB 18V-90 C Professional Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Fiyatları

Bosch Professional GSB 18V-90 C Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi (18 Volt, SOLO, Yumuşak/Sert Tork: 36/64 Nm; Karton Kutuda, Akü ve şarj Cihazı Dahil Değildir)

Satıcı: KatarYapiMarket

12.133,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 12133.37
Bosch Professional GSB 18V-90 C Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi (18 Volt, SOLO, Yumuşak/Sert Tork: 36/64 Nm; Karton Kutuda, Akü ve şarj Cihazı Dahil Değildir)

Satıcı: Amazon.com.tr

12.178,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 12188
Bosch Gsb 18V-90C Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinası Solo

Satıcı: KatarMarket

12.550,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 12550.20
Bosch Gsb 18V-90C Darbeli Delme Vidalama Solo 0.601.9K6.100

Satıcı: Katar Market

12.828,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 12828.37
Bosch Gsb 18V-90C Darbeli Delme Vidalama Solo 0.601.9K6.100

Satıcı: PARABOL

13.872,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 13872.37
Bosch Professional GSB 18V-90 C Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi (Akü & Şarj Hariç) - 06019K6100

Satıcı: makineustasi

13.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 13899.00
Bosch Professional GSB 18V-90 C Akülü Darbeli Delme Vidalama Makinesi (Akü & Şarj Hariç) - 06019K6100

Satıcı: Basakhirdavat

13.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 13949.00
Bosch Gsb 18V-90 C Darbeli Delme Vidalama Solo 0.601.9K6.100

Satıcı: Nalburzade

15.288,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 15288.00

Bosch GSB 18V-90 C Professional Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Fiyat Geçmişi

Bosch GSB 18V-90 C Professional Solo Akülü Matkap Ürün Ailesi

Bosch GSB 18V-90 C Professional Solo Aküsüz (06019K6100) Akülü Matkap Aküsüz 12.133,37 TL
Bosch GSB 18V-90 C Professional 2 Akülü (06019K6106) Akülü Matkap 2 Akülü 20.780,00 TL

Bosch GSB 18V-90 C Professional Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Temel Özellikleri

64 Nm
Yok
Var
21 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm
Beton Azami Delme Çapı:
13 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
68 mm

Bosch GSB 18V-90 C Professional Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Geri Tepme Kontrolü Tek Elle Kullanılabilme Çelik Kemer Kancası

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2100 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 13 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 68 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 29500 darbe/dk
• Maksimum Tork 64 Nm
• Tork Ayarı 21 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Yok
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.2 kg

Bosch GSB 18V-90 C Professional Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.