Bosch GSH 27 VC Kırıcı

Kullanım Tipi:
Güç:
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Çift Yöne Dönebilme:
Yok
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
28 mm
Tek Darbe Gücü:
62 Joule

Bosch GSH 27 VC Kırıcı Fiyatları

Bosch Professional GSH 27 VC Kırıcı - 061130A000

Satıcı: PARABOL-BD

68.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 68799.00
Bosch Professional GSH 27 VC Kırıcı - 061130A000

Satıcı: makineustasi

68.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 68989.00
Bosch Professional GSH 27 VC Kırıcı (2.000 W, 29,1 kg, 62 J)

Satıcı: Amazon.com.tr

70.168,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 70178
Bosch GSH 27 VC Profesyonel 1900 Elektropnomatik Watt Kırıcı

Satıcı: Karaköy Pazarı

72.333,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 72333.00
Bosch GSH 27 VC Profesyonel 1900 Elektropnomatik Watt Kırıcı

Satıcı: Türkan Online

74.384,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 74384.14
Bosch Gsh 27 Vc Profesyonel Kırıcı 2000W 69J (Altıgen Şaft)

Satıcı: karaköyPazarı

75.535,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 75535.50
Bosch Gsh 27 Vc Kırıcı

Satıcı: Türkan Online

75.880,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 75880.50
Bosch Gsh 27 Vc Kırıcı

Satıcı: BAHÇECİLER

81.969,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 81969.90
Bosch Gsh 27 Vc Kırıcı

Satıcı: Ulupınar

86.888,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 86888.20
Bosch GSH 27 VC Profesyonel 1900 Elektropnomatik Watt Kırıcı 88.094,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 88094.00

Bosch GSH 27 VC Kırıcı Fiyat Geçmişi

Bosch GSH 27 VC Kırıcı Temel Özellikleri

Güç:
Var
Yok
Anahtarsız
28 mm
62 Joule

Bosch GSH 27 VC Kırıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kırıcı
• Kullanım Tipi Kablolu
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Yok
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Kırma
• Diğer Özellikler Elektronik Hız Kontrol Titreşim Önleme Toz Emme Sistemi Üst Çift Tutamak

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 2000 W
• Delme Modu Yok
• Darbe Oranı 1000 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 62 Joule
• Mandren Çapı 28 mm
• Çift Yöne Dönebilme Yok
• Değişken Hız Ayarı Var

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 29.5 kg

Bosch GSH 27 VC Kırıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.