Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BodruMakel | 6 yorum
27.645,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 27645.00 Bosch Professional GSH 7 VC SDS Max Kırıcı – 0611322000Satıcı: Pro-Hırdavat
28.006,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 28006.80 Bosch Gsh 7 Vc Profesyonel Sds-Max 8.5 Kg 1500 W Kirici 13 29.171,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
3 29171.10 Bosch Professional GSH 7 VC SDS Max Kırıcı – 0611322000Satıcı: Santekmagaza
30.274,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 30274.15 Bosch Gsh 7 Vc Profesyonel Sds-Max 8.5 Kg 1500 W Kirici 13 JSatıcı: karaköyPazarı
32.908,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
5 32908.40 Bosch Professional GSH 7 VC SDS Max Kırıcı – 0611322000Satıcı: AlizeMarin
33.207,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 33207.14