Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bosch Professional GSR 120-LI Akülü Delme Vidalama Makinesi (12 Volt, 2 x 2,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, Yumuşak/Sert Tork: 14/30 Nm; Plastik Çanta) Satıcı: Amazon.com.tr
4.793,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
1 4803
Bosch Professional GSR 120-LI 2x2.0Ah Çift Akülü Delme/Vidalama Makinesi - 06019G8000 Satıcı: MakinamAvmPlus
4.847,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 4847.00
Bosch Professional GSR 120-LI 2x2.0Ah Çift Akülü Delme/Vidalama Makinesi - 06019G8000 Satıcı: omurmakina
4.895,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 4895.00
Bosch Gsr 120-LI 12 Volt 2.0 AH Çift Akülü Vidalama Satıcı: Türkan Online
5.129,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 5129.14
Bosch Professional Gsr 120-Lı Akülü Delme Vidalama Makinesi (12 Volt, 2 X 2,0 Ah Akü, Şarj Cihazı
Satıcı: Deniz Defne
5.152,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 5152.00
Bosch Gsr 120-Lı 12 Volt 2.0 Ah Çift Akülü Vidalama
Satıcı: MakinaAvmPlus
5.194,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 5194.70
Bosch GSR 120-Lİ 2x2.0Ah Çift Akülü Delme/Vidalama Makinesi - 06019G8000 Satıcı: Deniz-Defne
5.490,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
7 5490.00
Bosch Gsr 120-LI 12 Volt 2.0 AH Çift Akülü Vidalama Satıcı: PARABOL
5.646,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
8 5646.30
Bosch GSR 120-LI 12V 2 AH ÇİFT AKÜLÜ DELME VİDALAMA Satıcı: EnderShopping
5.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
9 5949.00
Bosch Professional GSR 120-LI 2x2.0Ah Çift Akülü Vidalama Makinesi-06019G8000 (Mavi) Satıcı: çiftçiburada
6.143,21 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
10 6153.21
GSR 120 Li Çift Akülü Vidalama Vidalama Matkap Bosch Şarjlı Matkap Mavi (23 Parça Uç Hediye) Satıcı: DreamzShop
14.557,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
11 14567