Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
30 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Bosch GSR 12V-30 Professional (2x2.0Ah) Akülü Matkap Fiyatları

Bosch Professional GSR 12V,30 Akülü Delme/Vidalama Makinesi 39 parça vidalama seti

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

6.363,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 6373.1
Bosch Gsr 12v-30 Professional 2x2ah Çift Akülü Delme/vidalama Makinesi + 39 Parça Set - 06019g9001

Satıcı: Hausport

6.349,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 6349.80
Bosch Professional 06019G9001 GSR 12V-30 2x2Ah Çift Akülü Vidalama Makinesi 39 Parça Set

Satıcı: HausportN11

6.495,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 6495.22
Bosch Gsr 12V-30 Akülü Vidalama 39 Parça Set Hediyeli !

Satıcı: Hausport

6.527,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6527.70
Bosch GSR 12V-30 + 39Parça Vidalama Seti Akülü Delme Vidalama Makinesi

Satıcı: Hausport

6.944,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 6944.00
Bosch Gsr 12v-30 Professional 2x2ah Çift Akülü Delme/vidalama Makinesi + 39 Parça Set - 06019g9001

Satıcı: Türkan Online

7.095,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 7095.64
Gsr 12V-30 + 39 Parça Vidalama Seti

Satıcı: Türkan Online

7.238,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 7238.40
Bosch Professional 06019G9001 GSR 12V-30 2x2Ah Çift Akülü Vidalama Makinesi 39 Parça Set

Satıcı: TürkanOnline | 16 yorum

7.386,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 7386.11
Bosch GSR 12V-30 + 39Parça Vidalama Seti Akülü Delme Vidalama Makinesi

Satıcı: HIRDAVAT MAKİNA

7.647,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 7647.67

Bosch GSR 12V-30 Professional (2x2.0Ah) Akülü Matkap Fiyat Geçmişi

Bosch GSR 12V-30 Professional (2x2.0Ah) Akülü Matkap Temel Özellikleri

30 Nm
Var
20+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
20 mm

Bosch GSR 12V-30 Professional (2x2.0Ah) Akülü Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Elektronik Hız Kontrol Kömürsüz Motor 2 Vitesli Şanzıman 39 Parça Uç Seti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1600 devir/dk
• Metal Azami Delme Çapı 10 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 20 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 24000 darbe/dk
• Maksimum Tork 30 Nm
• Tork Ayarı 20+1 Kademe
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 2 kg

Bosch GSR 12V-30 Professional (2x2.0Ah) Akülü Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.