Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
30 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Bosch GSR 12V-30 Professional (2x2.0Ah) Akülü Matkap Fiyatları

Bosch Professional GSR 12V-30 Akülü Delme Vidalama Makinesi (12 Volt, 2 x 2,0 Ah Akü, Şarj Cihazı, Yumuşak/Sert Tork: 18/30 Nm; Plastik Çanta

Satıcı: TürkanElektrik

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 7909
Bosch Gsr 12V-30 2Ah Çift Akülü Delme Vidalama Makinası

Satıcı: Türkan Online

6.802,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 6802.30
Bosch Professional GSR 12V-30 Akülü Delme Vidalama Makinesi

Satıcı: Türkan Online

6.941,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 6941.11
Bosch Professional GSR 12V-30 2x2Ah Çift Akülü Delme/Vidalama Makinesi - 06019G9000

Satıcı: karakoypersembepazar

7.565,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 7565.00
Bosch GSR 12V-30 2Ah ÇİFT AKÜLÜ DELME VİDALAMA MAKİNASI

Satıcı: MAKİNE USTASI

7.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 7699.90
Bosch GSR 12V-30 2Ah ÇİFT AKÜLÜ DELME VİDALAMA MAKİNASI

Satıcı: TürkanOnline

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 7799.00
Bosch Professional GSR 12V-30 2x2Ah Çift Akülü Delme/Vidalama Makinesi - 06019G9000

Satıcı: TürkanOnline | 39 yorum

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 7999.00
Bosch Gsr 12V-30 Li Çift Akülü Vidalama Çantalı

Satıcı: MAESKO

8.481,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 8481.20
Bosch Professional GSR 12V-30 Akülü Delme Vidalama Makinesi

Satıcı: PARABOL

9.055,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 9055.75
BOSCH 06019G9000 Gsr 12V-30 (12V 2.0 Ah) Akülü Vidalama Makinası

Satıcı: Elektrik Mağaza

10.937,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 10937.14

Bosch GSR 12V-30 Professional (2x2.0Ah) Akülü Matkap Fiyat Geçmişi

Bosch GSR 12V-30 Professional (2x2.0Ah) Akülü Matkap Temel Özellikleri

30 Nm
Var
20+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
20 mm

Bosch GSR 12V-30 Professional (2x2.0Ah) Akülü Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Elektronik Hız Kontrol Kömürsüz Motor 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1600 devir/dk
• Metal Azami Delme Çapı 10 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 20 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 24000 darbe/dk
• Maksimum Tork 30 Nm
• Tork Ayarı 20+1 Kademe
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Mavi
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 2 kg

Bosch GSR 12V-30 Professional (2x2.0Ah) Akülü Matkap Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

omer e*** Profil Resmi

2 yorum

omer e*** ilk link bataryasız
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Bilgi güncellenmiştir.
Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.