Dewalt D25133K Kırıcı

Kullanım Tipi:
Güç:
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Beton Azami Delme Çapı:
26 mm

Dewalt D25133K Kırıcı Fiyatları

Dewalt D25133K-KATR 800 W 26 MM 2,6J SDS-Plus Pnömatik Matkap

Satıcı: Bin1Market | 12 yorum

5.266,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 5266.27
Dewalt D25133k Sds-Plus 800W Pnömatik Kırıcı Delici Matkap

Satıcı: hırdavat20

5.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 5400.00
Dewalt D25133K-KATR 800 W 26 MM 2,6J SDS-Plus Pnömatik Matkap

Satıcı: HausportN11

5.479,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 5479.73
Dewalt D25133k 800 W Pnömatik Kırıcı-Delici

Satıcı: Hausport

5.507,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5507.10
Dewalt D25133k 800w Pnömatik Matkap

Satıcı: Hausport

5.534,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 5534.70
Dewalt 800Watt 26Mm 3.0J Profesyonel Sds-Plus Kirici/Delici Pnömatik Matkap

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

5.584,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 5594
Dewalt D25133k SDS-Plus Kırıcı Delici Matkap 5.836,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 5836.00
Dewalt D25133K Kırıcı Delici 800 Watt (2.6 Jul)

Satıcı: HIRDAVAT20

5.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 5985.00
Dewalt D25133K 800W Pnömatik Matkap SDS-Plus

Satıcı: Hausport

6.235,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 6235.00
Dewalt D25133K 800W Pnömatik Matkap SDS-Plus

Satıcı: Usta El

6.585,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 6585.00

Dewalt D25133K Kırıcı Fiyat Geçmişi

Dewalt D25133K Kırıcı Temel Özellikleri

Güç:
Var
Anahtarsız
26 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
30 mm
Tek Darbe Gücü:
2.6 Joule

Dewalt D25133K Kırıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kırıcı
• Kullanım Tipi Kablolu
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Yok
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Kırma
• Diğer Özellikler Mekanik Debriyaj Sistemi Elektronik Hız Kontrol Pnömatik Darbe SDS Plus Uç Tutucu Darbe Stopu Dönme Stopu 3 Farklı Çalışma Modu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 800 W
• Boşta Devir Sayısı 1500 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 26 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 30 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 5500 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 2.6 Joule
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Sarı
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var

Dewalt D25133K Kırıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.