Dewalt DWD112S Matkap

Kullanım Tipi:
Güç:
Maksimum Tork:
10.9 Nm
Taşıma Çantası:
Yok
Darbe:
Yok
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Mandren Tipi:
Anahtarsız

Dewalt DWD112S Matkap Fiyatları

Dewalt DWD112S 701Watt 10mm Profesyonel Darbesiz Matkap

Satıcı: HAUSPORT YAPI MARKETLERİ

4.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 4219
Dewalt DWD112S 701 W 10 MM Profesyonel Darbesiz Matkap

Satıcı: HausportN11

4.277,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4277.34
Dewalt 701 W 10 Mm Profesyonel Darbesiz Matkap - Dwd112s

Satıcı: Hausport

4.283,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 4283.68
Dewalt Dwd112s 701 W Darbesiz Matkap

Satıcı: Hausport

4.298,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4298.40
Dewalt DWD112S 701 W 10 MM Profesyonel Darbesiz Matkap

Satıcı: TOPİZBOBİNAJ

4.337,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 4337.86
Dewalt 701 W 10 Mm Profesyonel Darbesiz Matkap - Dwd112s

Satıcı: Hırdavatkurdu

4.359,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 4359.64
Dewalt Dwd112s Darbesiz Matkap 4.572,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 4572.00
Dewalt Dwd112s Darbesiz Matkap Makinası 701 Watt 10mm

Satıcı: Hausport

4.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4880.00
Dewalt Dwd112s Darbesiz Matkap Makinası 701 Watt 10mm

Satıcı: Ekol Hırdavat

5.324,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5324.00
Dewalt Dwd112s 701Watt 10Mm Profesyonel Darbesiz Matkap

Satıcı: onlinehırdavatcı

5.515,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5515.80

Dewalt DWD112S Matkap Fiyat Geçmişi

Dewalt DWD112S Matkap Temel Özellikleri

Güç:
10.9 Nm
Yok
Var
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
25 mm

Dewalt DWD112S Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablolu
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Yok
• Darbe Yok
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Tek Elle Kullanılabilme Entegre Kemer Kancası

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 701 W
• Boşta Devir Sayısı 2500 devir/dk
• Metal Azami Delme Çapı 10 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 25 mm
• Maksimum Tork 10.9 Nm
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Sarı
• Taşıma Çantası Yok
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.8 kg

Dewalt DWD112S Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.