Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
29 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var

Einhell HEROCCO 36/28 Akülü Kırıcı (Aküsüz) Fiyatları

Einhell TE-HD 36/28 Li BL-Solo 3.2 J Akülü Kırıcı Delici - 4513950

Satıcı: yapiyoz

9.211,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 9211.50
Einhell TE-HD 36/28 Li BL-Solo 3.2 J Akülü Kırıcı Delici - 4513950

Satıcı: emsa-group | 18 yorum

10.341,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 10341.80
Einhell Herocco 36/28 Kırıcı Delici Axxio 125Mm Avuç Taşlama 3X4.0Ah Akülü Kömürsüz Set

Satıcı: YAPICENTER

21.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 21310
Einhell HEROCCO 36/28 - Solo, Kömürsüz Akülü Kırıcı Delici

Satıcı: EMSA GROUP

10.730,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 10730.00
Einhell Te-Cı 18 Bl Vidalama Axxio 18/115 Taşlama Herocco 36/28 Kırıcı 3X4.0Ah Akülü Kömürsüz Set

Satıcı: YAPICENTER

24.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 24310
Einhell HEROCCO 36/28 - Solo, Kömürsüz Akülü Kırıcı Delici

Satıcı: Mega Çarşı

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 12000.00
Einhell HEROCCO 36/28 Solo Kırıcı Delici 2x18V - Aküsüz

Satıcı: Marka Makina

16.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 16150.00
Einhell Herocco 36/28 Kırıcı Delici Axxio 125Mm Avuç Taşlama 2X4.0Ah Akülü Kömürsüz Set

Satıcı: YAPICENTER

18.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 18710
Einhell Herocco 36/28 Kırıcı Delici Te-Js Dekupaj 2X4.0ah+2.5Ah Akülü Set

Satıcı: YAPICENTER

18.718,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

9 18718.90
Einhell Herocco 36/28 Kırıcı Delici Axxio 125Mm Avuç Taşlama 2X4.0ah Akülü Kömürsüz Set

Satıcı: YAPICENTER

19.610,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 19610.70
Einhell Herocco 36/28 Akülü Pnömatik Darbeli Kırıcı Delici 2X4.0Ah Starter Kit Çantalı Set

Satıcı: YAPICENTER

19.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 19810
Einhell Herocco 36/28 Kırıcı Delici Axxio 18/115 Q Avuç Taşlama 2X4.0Ah Twincharger Kömürsüz Set

Satıcı: YAPICENTER

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

12 21010
Einhell Te-Cı 18 Bl Vidalama Axxio 18/115 Avuç Taşlama Herocco 36/28 Kırıcı Delici 2X4.0AH+2.5AH Twincharger Akülü Kömürsüz Set

Satıcı: Erenler Ticaret

42.788,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 42788.16

Einhell HEROCCO 36/28 Akülü Kırıcı (Aküsüz) Fiyat Geçmişi

Einhell HEROCCO 36/28 Akülü Kırıcı Ürün Ailesi

Einhell HEROCCO 36/28 Akülü Kırıcı (Aküsüz) Temel Özellikleri

29 Nm
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Beton Azami Delme Çapı:
28 mm
Tek Darbe Gücü:
3.2 Joule

Einhell HEROCCO 36/28 Akülü Kırıcı (Aküsüz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kırıcı
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Kırma Vidalama Keskileme
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Elektronik Hız Kontrol Manyetik Uç Tutucu Pnömatik Darbe SDS Plus Uç Tutucu Kömürsüz Motor

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1100 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 28 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 5300 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 3.2 Joule
• Maksimum Tork 29 Nm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Kırmızı
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 3.37 kg

Einhell HEROCCO 36/28 Akülü Kırıcı İle En Çok Karşılaştırılan Matkaplar

Einhell HEROCCO 36/28 Akülü Kırıcı (Aküsüz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.