Kullanım Tipi:
Güç:
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Boşta Devir Sayısı:
Kablo Uzunluğu:
2 m
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Beton Azami Delme Çapı:
28 mm

Einhell TC-RH 28 3F Kırıcı Fiyatları

Einhell Kırıcı Delici TC-RH 28 3F (950 W, 3,5 J, pnömatik darbe mekanizması, SDS-plus, derinlik mesnedi, delme/darbeli delme/kırma/keskileme, çanta dahil) - 4258002

Satıcı: KatarYapiMarket

3.676,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 3686
Einhell Tc-Rh 28 3F Kırıcı Delici 950W 3.5J 4.77Kg

Satıcı: KatarMarket

4.029,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 4029.80
Einhell TC-RH 28 3F, Kırıcı Delici - 4258002

Satıcı: Katar Market

4.134,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 4134.37
Einhell TC-RH 28 3F 950 W 3.5 J 4.77 KG Kırıcı Delici

Satıcı: YAPICENTER

4.186,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 4186.00
Einhell TC-RH 28 3F 950 W 3.5 J 4.77 KG Kırıcı Delici

Satıcı: KatarMarket

4.285,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 4285.35
Einhell TC-RH 28 3F, Kırıcı Delici - 4258002

Satıcı: KatarMarket

4.377,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 4377.50
Einhell Tc-Rh 28 3F Kırıcı Delici 950W 4258002

Satıcı: nalburcenter

4.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4824.00
Einhell TC-RH 28 3F, Kırıcı Delici - 4258002

Satıcı: einhellşanlıurfa / ömer kaya

5.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 5240.00
Einhell TC-RH 28 3F, Kırıcı Delici - 4258002

Satıcı: Einhell TR

5.240,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 5240.00

Einhell TC-RH 28 3F Kırıcı Fiyat Geçmişi

Einhell TC-RH 28 3F Kırıcı Temel Özellikleri

Güç:
Var
2 m
Anahtarsız
28 mm
Tek Darbe Gücü:
3.5 Joule

Einhell TC-RH 28 3F Kırıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kırıcı
• Kullanım Tipi Kablolu
• Mandren Tipi Anahtarsız
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Kırma Keskileme
• Diğer Özellikler Elektronik Hız Kontrol Pnömatik Darbe SDS Plus Uç Tutucu Darbe Stopu Dönme Stopu Metal Dişli Kutusu Metal Şanzıman 3 Farklı Çalışma Modu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Güç 950 W
• Boşta Devir Sayısı 990 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 28 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 4600 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 3.5 Joule
• Değişken Hız Ayarı Var

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Kırmızı
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 4.77 kg

Einhell TC-RH 28 3F Kırıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.