Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
30 Nm
Taşıma Çantası:
Yok
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
22 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Einhell TE-CD 12/1 Li-i (2x2.0Ah) Akülü Matkap Fiyatları

Einhell TE-CD 12/1 Li-i Çift Akülü 2 Ah Darbeli Matkap - Garantili Outlet/2.El Fiyatı 2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 2490.00
Kutulu Einhell TE-CD 12/1 Li-i Çift Akülü 2 Ah Darbeli Matkap - Garantili Outlet/2.El Fiyatı 2.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 2790.00
Einhell TE-CD 12/1 Li-i 12V 2x2.0 Ah Akülü Darbeli Vidalama - 4513890

Satıcı: makinexpert

3.293,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 3293.00
Einhell Akülü Darbeli Vidalama TE-CD 12/1 Li-i (2x2.0 Ah) (Li-ion, 12 V, 22 tork ayarı, 2 vitesli şanzıman, darbeli delme fonksiyonu, LED, 2x 2.0 Ah akü ve 45 dak. şarj cihazı dahil) - 4513890

Satıcı: Amazon.com.tr

3.546,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 3556
Einhell TE-CD 12/1 Li-i (2x2,0 Ah), Akülü Darbeli Vidalama - 4513890

Satıcı: 7Kat

3.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3549.00
Einhell TE-CD 12/1 Li-i 12V 2x2.0 Ah Akülü Darbeli Vidalama - 4513890

Satıcı: düzeyhırdavat

3.571,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 3571.57
Einhell TE-CD 12/1 Li-i (2x2,0 Ah), Akülü Darbeli Vidalama - 4513890

Satıcı: Semiz Makina Hırdavat

3.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3598.00
Einhell Te-Cd 12/1 Li-İ (2X2,0Ah) Akülü Darbeli Matkap 4513890

Satıcı: 7Kat Endüstriyel

3.914,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 3914.70
Einhell TE-CD 12/1 Lİ Çift Akülü 2 Ah Darbesiz Matkap

Satıcı: Einhell TR

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 4299.00
Einhell Te-Cd 12/1 Li-İ (2X2,0Ah) Akülü Darbeli Matkap 4513890

Satıcı: YAPICENTER

4.369,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

10 4369.80
Einhell Te-Cd 12/1 Li-I 2X2,0Ah Akülü Darbeli Matkap 30Nm

Satıcı: YAPICENTER

5.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

11 5410
Einhell Te-Cd 12/1 Li-İ 2X2,0Ah Akülü Darbeli Matkap 30Nm

Satıcı: Yapıcenter

5.575,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 5575.50

Einhell TE-CD 12/1 Li-i (2x2.0Ah) Akülü Matkap Fiyat Geçmişi

Einhell TE-CD 12/1 Li-i (2x2.0Ah) Akülü Matkap Temel Özellikleri

30 Nm
Yok
Var
22 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Şarj Süresi:
45 dk
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
10 mm

Einhell TE-CD 12/1 Li-i (2x2.0Ah) Akülü Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Elektronik Hız Kontrol 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1400 devir/dk
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 21000 darbe/dk
• Maksimum Tork 30 Nm
• Tork Ayarı 22 Kademe
• Mandren Çapı 10 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Voltajı 12 V
• Akü Tipi Li-ion
• Akü Kapasitesi 2 Ah
• Şarj Süresi 45 dk
• Akü Adedi 2 Akülü

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Kırmızı
• Taşıma Çantası Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.18 kg

Einhell TE-CD 12/1 Li-i (2x2.0Ah) Akülü Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.