Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
48 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
23 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Akülü Matkap Fiyatları

Einhell Akülü Darbeli Vidalama TE-CD 18/48 Li-i-Solo Power X-Change (Li-Ion, 18 V, 2 Vitesli Şanzıman, Darbeli Vidalama Fonksiyonu, Devir Kontrolü, LED, akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4513926

Satıcı: Amazon.com.tr

1.965,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 1975
Einhell TE-CD 18/48 Li-i Solo Akülü Darbeli Vidalama - 4513926

Satıcı: avantajlidepo

2.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 2090.00
Einhell TE-CD 18/48 Li-i Solo, Akülü Darbeli Vidalama (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4513926

Satıcı: AKTMarkt

2.172,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 2172.55
Einhell Te-Cd 18/48 Li-İ-Solo Akülü Darbeli Matkap - 4513926

Satıcı: AktMarkt

2.471,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2471.10
Einhell TE-CD 18/48 Li-i Solo Akülü Darbeli Vidalama - 4513926

Satıcı: hırdavatekpres

2.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 2580.00
Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Akülü Darbeli Vidalama

Satıcı: Hırdavatekspres

2.542,83 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2552.83
Einhell Te-Cd 18/48 Li-İ-Solo Akülü Darbeli Vidalama

Satıcı: hırdavatekspres

2.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2789.10
Einhell TE-CD 18/48 Li-i Solo, Akülü Darbeli Vidalama ve Einhell 18V 2,5 Ah PXC Starter Kit (Başlangıç Seti)

Satıcı: Amazon.com.tr

3.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 3200
Einhell TE-CD 18/48 Li-i Solo, Akülü Darbeli Vidalama (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4513926

Satıcı: Einhell TR

3.434,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 3434.00
Einhell Te-Cd 18/48 Li-I Solo, Akülü Darbeli Vidalama (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

4.589,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4599.99

Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Akülü Matkap Fiyat Geçmişi

Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Akülü Matkap Temel Özellikleri

48 Nm
Var
23 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm
Beton Azami Delme Çapı:
10 mm

Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Akülü Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Elektronik Hız Kontrol Kemer Klipsi 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1500 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 10 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 24000 darbe/dk
• Maksimum Tork 48 Nm
• Tork Ayarı 23 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Kırmızı
• Taşıma Çantası Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.41 kg

Einhell TE-CD 18/48 Li-i-Solo Akülü Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.