Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
50 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
20 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Einhell TE-CD 18/50 Li BL Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Fiyatları

Kutulu Einhell TP-CD 18/50 Li BL Solo Aküsüz Matkap - Garantili - Orijinal ambalajında Outlet/2.El Fiyatı 2.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 2190.00
Einhell Professional Akülü Vidalama TE-CD 18/50 Li BL Solo Power X-Change (18 V, Kömürsüz, 50 Nm, 13 mm mandren, 2 vites, 20 tork ayarı, akü dahil değildir - Darbesiz) - 4513887-

Satıcı: Amazon.com.tr

2.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 2760
Einhell Te-Cd 18/50 Li Bl Kömürsüz Akülü Matkap

Satıcı: işaleti

2.853,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2853.70
Einhell TP-CD 18/50 Li BL Solo Kömürsüz Akülü Vidalama - 4513887

Satıcı: emsa-group

3.110,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 3110.00
Einhell TP-CD 18/50 Li BL Solo Kömürsüz Akülü Vidalama - 4513887

Satıcı: SemizMakina | 88 yorum

3.114,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3114.67
Einhell TE-CD 18/50 Li BL Solo Akülü Vidalama

Satıcı: Einhell TR

3.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 3419.00
Einhell TP-CD 18/50 Li BL - Solo, Akülü Vidalama ve Einhell 18V 2,5 Ah PXC Starter Kit (Başlangıç Seti)

Satıcı: Amazon.com.tr

3.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 3985
Einhell Professional Akülü Vidalama Tp-Cd 18/50 Li Bl Solo Power X-Change (18 V, Kömürsüz, 50 Nm, 13

Satıcı: Toy Fox

5.073,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 5073.88
Einhell Professional Akülü Vidalama Tp-Cd 18/50 Li Bl Solo Power X-Change (18 V, Kömürsüz, 50 Nm, 13 (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

6.333,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 6343.99

Einhell TE-CD 18/50 Li BL Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Fiyat Geçmişi

Einhell TE-CD 18/50 Li BL Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Temel Özellikleri

50 Nm
Var
20 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm
Beton Azami Delme Çapı:
10 mm

Einhell TE-CD 18/50 Li BL Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Elektronik Hız Kontrol Kömürsüz Motor Kemer Klipsi 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1800 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 10 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 28800 darbe/dk
• Maksimum Tork 50 Nm
• Tork Ayarı 20 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Kırmızı
• Taşıma Çantası Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.14 kg

Einhell TE-CD 18/50 Li BL Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.