Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
9.9 Nm
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:

Einhell TE-HD 18 Li Akülü Matkap (1 Akülü) Fiyatları

Einhell TE-HD 18 Li- Darbeli Matkap + 2.5 Ah Starter Kit

Satıcı: YAPICENTER

3.889,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 3889.30
Einhell TE-HD 18 Li- Darbeli Matkap + 4.0 Ah Starter Kit

Satıcı: YAPICENTER

4.147,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 4147.40
Einhell Te-Hd 18 Li Akülü Vidalama Delme Te-Ag 18/115 Akülü Avuç Taşlama 1X4.0Ah Starter Kit Set

Satıcı: YAPICENTER

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 7510
Einhell Te-Hd 18 Li Kit Akülü Pnömatik Darbeli Matkap (1X2.5 Ah)

Satıcı: Pars Endüstri

4.161,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4161.10
Einhell Te-Hd 18 Li 2X2.5Ah Akülü Matkap

Satıcı: YAPICENTER

8.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

5 8510
Einhell Te-Hd 18 Li Kit (1X2,5 Ah) Akülü Pönomatik Darbeli Matkap (Einhel.4514218)

Satıcı: YAPICENTER

4.218,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4218.20
Einhell TE-HD 18'li Kit (1x2.5 Ah), Akülü Pnömatik Darbeli Matkap - 4514218

Satıcı: Amazon.com.tr

4.269,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 4279.79
Einhell Te-Hd 18 Li Kit Akülü Kırıcı Delici 1X2.5A

Satıcı: Hausmart

4.269,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 4269.79
Einhell Te-Hd 18 Li Kit (1X2,5 Ah) Akülü Pönomatik Darbeli Matkap (Einhel.4514218)

Satıcı: YAPICENTER

4.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 4510
Einhell Te-Hd 18 Li- Darbeli Matkap + 2.5 Ah Starter Kit

Satıcı: YAPICENTER

4.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

10 4860
Einhell Te-Hd 18 Li Kit Akülü Kırıcı Delici 1X2.5A

Satıcı: Deppo Market

5.562,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 5562.50

Einhell TE-HD 18 Li Akülü Matkap (1 Akülü) Fiyat Geçmişi

Einhell TE-HD 18 Li Akülü Matkap (1 Akülü) Temel Özellikleri

9.9 Nm
Var
Şarj Süresi:
30 dk
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Beton Azami Delme Çapı:
12 mm
Tek Darbe Gücü:
1.2 Joule

Einhell TE-HD 18 Li Akülü Matkap (1 Akülü) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Hızlı Şarj Cihazı Pnömatik Darbe SDS Plus Uç Tutucu 3 Farklı Çalışma Modu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1100 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 12 mm
• Darbe Oranı 5700 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 1.2 Joule
• Maksimum Tork 9.9 Nm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Kırmızı
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.58 kg

Einhell TE-HD 18 Li Akülü Matkap (1 Akülü) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.