Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
120 Nm
Taşıma Çantası:
Yok
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
21+1+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL Solo Akülü Matkap Fiyatları

Einhell Professional Akülü Darbeli Vidalama TP-CD 18/120 Li-i BL-Solo Power X-Change (18 V, kömürsüz, 120 Nm, darbeli delme fonksiyonu, 13 mm mandren, 2 vites, akü dahil değildir) - 4514310

Satıcı: Amazon.com.tr

4.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 4890
Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL Solo Akülü Darbeli Vidalama - 4514310

Satıcı: tarimmakinamarket

4.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 4750.00
Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL - Solo, Akülü Darbeli Vidalama (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4514310

Satıcı: Altıner Makina

5.000,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 5000.89
Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL - Solo, Akülü Darbeli Vidalama (Akü ve şarj cihazı dahil değildir) - 4514310

Satıcı: Einhell Şanlıurfa Bayi

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 5499.00
Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL - Solo, Akülü Darbeli Vidalama ve Einhell 18V 2,5 Ah PXC Starter Kit (Başlangıç Seti)

Satıcı: Amazon.com.tr

6.105,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 6115
Einhell Tp-Cd 18/120 Li-İ Bl Solo Darbeli Vidalama 4514310

Satıcı: nalburcenter

6.158,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 6158.60
Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL Solo Akülü Darbeli Vidalama - 4514310

Satıcı: einhellsanliurfabayi | 2 yorum

6.574,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 6574.00
Einhell Tp-Cd 18/120 Li-İ Bl - Solo, Akülü Darbeli Vidalama

Satıcı: icatech

7.864,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7864.80

Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL Solo Akülü Matkap Fiyat Geçmişi

Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL Solo Akülü Matkap Temel Özellikleri

120 Nm
Yok
Var
21+1+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm

Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL Solo Akülü Matkap Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Şarj Doluluk Göstergesi Elektronik Hız Kontrol Kömürsüz Motor İlave Tutamak Kemer Klipsi 2 Vitesli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2100 devir/dk
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 27300 darbe/dk
• Maksimum Tork 120 Nm
• Tork Ayarı 21+1+1 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Kırmızı
• Taşıma Çantası Yok
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.78 kg

Einhell TP-CD 18/120 Li-i BL Solo Akülü Matkap Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.