Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Einhell Professional Akülü Darbeli Vidalama TP-CD 18/70 Li-i BL (2x 2.0 Ah) (18 V, Kömürsüz, 70 Nm, Darbeli matkap modu, 13 mm mandren, 2 hız, 2x 2.0 Ah akü + şarj cihazı içerir, E-Case) Satıcı: Amazon.com.tr
6.754,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
1 6764.5
Einhell Tp-Cd 18/70 Li-İ Bl 2X2,0 Ah Akülü Darbeli Vidalama 4514316
Satıcı: makina27
6.690,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 6690.60
Einhell TP-CD 18/70 Li-i BL (2x2,0Ah), Akülü Darbeli Vidalama Satıcı: Altıner Makina
6.754,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
3 6754.50
Einhell TP-CD 18/70 Li-i BL (2x2,0Ah), Akülü Darbeli Vidalama Satıcı: Yapıcenter
8.258,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 8258.35
Aküsüz
3.500,00 TL
2 Akülü / 2 Ah
6.690,60 TL