Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MakineKapında
16.019,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 16019.04 Klpro Klkd890m 1500Watt 15J 8Kg Profesyonel Sds-Max Kirici/Delici 16.937,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 16937.24 KLPRO KLKD890M 1500 W 15J 8 KG Profesyonel SDS-Max Kırıcı DeliciSatıcı: tektıklayanında
18.089,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 18089.81 KLPRO KLKD890M 1500 W 15J 8 KG Profesyonel SDS-Max Kırıcı DeliciSatıcı: toolsmarketim
18.739,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 18739.75 KLPRO KLKD890M 1500Watt 15J 8Kg Profesyonel SDS-Max Kırıcı/DeliciSatıcı: tektıklayanında
18.895,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
5 18895.93 KLPRO KLKD890M 1500 W 15J 8 KG Profesyonel SDS-Max Kırıcı DeliciSatıcı: TOOLSPAZAR
21.131,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 21131.72