Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kraftixx KX-BH 18 Li - Solo, Akülü Pnömatik Darbeli Matkap - 4514010 Satıcı: Amazon.com.tr
1.684,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
1 1694.71
Kraftixx KX-BH 18 Li - Solo Akülü Pnömatik Darbeli Matkap - 4514010 Satıcı: teknikgross
2.231,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 2231.07
Kraftixx By Einhell Kx-Bh 18 Li Solo Akülü Darbeli Pnömatik Matkap (Akü Ve Şarj Cihazı Hariç) 4514010
Satıcı: makina27
2.293,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
3 2293.90
Kraftixx KX-BH 18 Li - Solo Akülü Pnömatik Darbeli Matkap - 4514010 Satıcı: Horozan
2.299,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 2299.08
Kraftixx by Einhell KX-BH 18 Li Solo Akülü Darbeli Pnömatik Matkap (Akü ve Şarj Cihazı Hariç) 4514010 Satıcı: Hausmart
5.162,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 5162.00