Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Taşıma Çantası:
Var
Akü Adedi:
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Şarj Süresi:
45 dk

Kress KU390.4 Akülü Kırıcı Fiyatları

Kress KU390.4 20Volt 4.0Ah. 2.0J Li-ion Çift Akülü Şarjlı Kömürsüz Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici

Satıcı: hirmanya

6.973,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 6983
Kress KU390.4 20Volt 4.0Ah. 2.0J Li-ion Çift Akülü Şarjlı Kömürsüz Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici

Satıcı: Mavilim Elektronik

6.985,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 6985.35
Kress KU390.4 20Volt 4.0Ah. 2.0J Li-ion Çift Akülü Şarjlı Kömürsüz Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici

Satıcı: HİRMANYA

7.235,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 7235.86
Kress Ku390.4 20Volt 4.0Ah. 2.0J Li-İon Çift Akülü Şarjlı Kömürsüz Profesyonel Sds-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici

Satıcı: Hirmanya

7.613,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 7613.70
Kress KU390.4 20V 4.0AH. 2.0J Li-ion Çift Akülü Sds-Plus Pnömatik Kırıcı Delici

Satıcı: Hirmanya

7.626,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 7626.20
Kress KU390.4 20V 4.0AH. 2.0J Li-ion Çift Akülü Sds-Plus Pnömatik Kırıcı Delici

Satıcı: prohirdavat

7.867,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 7867.84
Kress Ku390.4 20Volt 4.0Ah. 2.0J Li-İon Çift Akülü Şarjlı Kömürsüz Profesyonel Sds-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici

Satıcı: Pro Hırdavat

7.976,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 7976.30
Kress Ku390.4 20Volt 4.0Ah. 2.0j Li-ion Çift Akülü Şarjlı Kömürsüz Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Kırıcı-Delici 8.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 8599.00
Kress Krks1 Kub30.2 - Ku390.4 - Kuh10.2 20 Volt/4Ah. 6 Adet Akülü Profesyonel Kombo Set 27.670,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

9 27670.00

Kress KU390.4 Akülü Kırıcı Fiyat Geçmişi

Kress KU390.4 Akülü Kırıcı Temel Özellikleri

Var
45 dk
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Beton Azami Delme Çapı:
22 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
28 mm
Tek Darbe Gücü:
2 Joule

Kress KU390.4 Akülü Kırıcı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kırıcı
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• Fonksiyonlar Delme Kırma Keskileme
• Diğer Özellikler Hızlı Şarj Cihazı Pnömatik Darbe SDS Plus Uç Tutucu Titreşim Önleme Tek Elle Kullanılabilme Kömürsüz Motor Aşırı Yük Koruması Emniyet Debriyajı 3 Farklı Çalışma Modu

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 1350 devir/dk
• Beton Azami Delme Çapı 22 mm
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 28 mm
• Delme Modu Var
• Darbe Oranı 4700 darbe/dk
• Tek Darbe Gücü 2 Joule
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

• Akü Voltajı 20 V
• Akü Tipi Li-ion
• Akü Kapasitesi 4 Ah
• Şarj Süresi 45 dk
• Akü Adedi 2 Akülü

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Siyah
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Var
• Yan Tutma Sapı Var
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 2.2 kg

Kress KU390.4 Akülü Kırıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.