Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
60 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
18+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:
Çift Yöne Dönebilme:
Var

Kress KUA71.91 Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Fiyatları

Kress KUA71.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Amazon.com.tr

4.026,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 4036.83
Kress KUA71.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: HİRMANYA

6.248,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 6248.61
Kress KUA71.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Mavilim Elektronik

6.274,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 6274.50
Kress Kua71.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Hirmanya

6.554,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6554.60
Kress KUA71.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir) 6.652,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 6662.2
Kress Kua71.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Pro Hırdavat

6.881,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6881.70
Kress Kua71.91 20 Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir) 7.432,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 7432.00
Kress 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: KAROTCUMARKET

7.441,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7441.97
Kress 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: kolaysecal

7.516,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 7516.00

Kress KUA71.91 Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Fiyat Geçmişi

Kress KUA71.91 Solo Akülü Matkap Ürün Ailesi

Kress KUA71.91 Solo Aküsüz Akülü Matkap Aküsüz 4.026,83 TL
Kress KUA71 2 Akülü Akülü Matkap 2 Akülü Fiyat bulunamadı

Kress KUA71.91 Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Temel Özellikleri

60 Nm
Var
18+1 Kademe
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
40 mm

Kress KUA71.91 Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Elektronik Hız Kontrol Mil Kilidi Tek Elle Kullanılabilme Kömürsüz Motor Aşırı Yük Koruması Kemer Klipsi 1 Adet Çift Taraflı Vidalama Ucu 2 Vitesli

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2100 devir/dk
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 40 mm
• Delme Modu Var
• Maksimum Tork 60 Nm
• Tork Ayarı 18+1 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Siyah
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.6 kg

Kress KUA71.91 Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.