Kullanım Tipi:
Akü Voltajı:
Maksimum Tork:
65 Nm
Taşıma Çantası:
Var
Darbe:
Var
Akü Adedi:
Tork Ayarı:
18+1 Kademe
Boşta Devir Sayısı:

Kress KUA72.91 Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Fiyatları

Kress KUA72.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Amazon.com.tr

3.107,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 3117.9
Kress Kua72.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Toy Fox

5.711,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 5711.12
Kress KUA72.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: HİRMANYA

6.737,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

3 6737.05
Kress Kua72.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Hirmanya

7.067,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 7067.30
Kress KUA72.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Hirmanya

7.173,02 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7183.02
Kress Kua72.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Mavilim Elektronik

7.355,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 7355.10
Kress Kua72.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap - Akü Dahil Değildir 7.969,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 7969.02
NcK Kress KUA72.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: kolaysecal

8.106,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 8106.00
NcK Kress KUA72.91 20Volt Kömürsüz Profesyonel Şarjlı Matkap (Akü Dahil Değildir)

Satıcı: Hirmanya

8.251,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 8251.00

Kress KUA72.91 Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Fiyat Geçmişi

Kress KUA72.91 Solo Akülü Matkap Ürün Ailesi

Kress KUA72.91 Solo Akülü Matkap Aküsüz 3.107,90 TL
Kress KUA72.1 Akülü Matkap 2 Akülü 11.675,82 TL

Kress KUA72.91 Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Temel Özellikleri

65 Nm
Var
18+1 Kademe
Çift Yöne Dönebilme:
Var
Akü Tipi:
Mandren Tipi:
Anahtarsız
Mandren Çapı:
13 mm
Ahşap Azami Delme Çapı:
40 mm

Kress KUA72.91 Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Matkap
• Kullanım Tipi Kablosuz
• Mandren Tipi Anahtarsız
• LED Aydınlatma Var
• Darbe Var
• Fonksiyonlar Delme Vidalama
• Diğer Özellikler Mil Kilidi Kömürsüz Motor Aşırı Yük Koruması Bits Uç Tutucu Geri Dönüşte Tam Güç Kemer Klipsi 1 Adet Çift Taraflı Vidalama Ucu 2 Vitesli Şanzıman

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Boşta Devir Sayısı 2000 devir/dk
• Metal Azami Delme Çapı 13 mm
• Ahşap Azami Delme Çapı 40 mm
• Delme Modu Var
• Maksimum Tork 65 Nm
• Tork Ayarı 18+1 Kademe
• Mandren Çapı 13 mm
• Çift Yöne Dönebilme Var
• Değişken Hız Ayarı Var

AKÜ ÖZELLİKLERİ

TASARIM VE AKSESUAR

• Renk Siyah
• Taşıma Çantası Var
• Derinlik Çubuğu Yok
• Yan Tutma Sapı Yok
• Yumuşak Kavrama Var
• Ağırlık 1.4 kg

Kress KUA72.91 Solo Akülü Matkap (Aküsüz) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.