Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kress KUC50.2 20Volt/4.0Ah. Li-ion Çift Akülü Kömürsüz 1.7J Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Şarjlı Matkap + 10mm Mandren Satıcı: hirmanya
13.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 13210
Kress KUC50.2 20Volt/4.0Ah. Li-ion Çift Akülü Kömürsüz 1.7J Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Matkap + 10mm Mandren Satıcı: HİRMANYA
13.627,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 13627.11
Kress KUC50.2 20Volt/4.0Ah. Li-ion Çift Akülü Kömürsüz 1.7J Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Matkap + 10mm Mandren Satıcı: Mavilim Elektronik
13.697,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
3 13697.10
Kress KUC50.2 20Volt/4.0Ah. Li-ion Çift Akülü Kömürsüz 1.7J Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Matkap + 1 Satıcı: ALPALYA
13.837,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
4 13837.37
Kress Kuc50.2 20Voltv 4.0Ah Li-ion Çift Akülü Kömürsüz 1.7 J Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Matkap-10 MM Mandren
16.074,69 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
5 16074.69
Kress KUC50.2 20Volt/4.0Ah. Li-ion Çift Akülü Kömürsüz 1.7J Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Matkap + 1 Satıcı: Mavilim Elektronik
16.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 saat önce
6 16200.00
Aküsüz
7.902,59 TL
2 Akülü
13.200,00 TL