Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kress KUC60.91 20Volt 2.0J Kömürsüz Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici (Akü Dahil Değildir) Satıcı: hirmanya
8.005,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 8015
Kress KUC60.91 20Volt 2.0J Kömürsüz Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici (Akü Dahil Değildir) Satıcı: HİRMANYA
8.281,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 8281.05
Kress KUC60.91 20Volt 2.0J Kömürsüz Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici (Akü Dahil Değildir) Satıcı: Mavilim Elektronik
8.321,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 8321.50
Kress Kuc60.91 20Volt 2.0J Kömürsüz Profesyonel Sds-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici (Akü Dahil Değildir)
Satıcı: Hirmanya
8.708,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
4 8708.10
Kress Kuc60.91 20Volt 2.0J Kömürsüz Profesyonel Sds-Plus Pnömatik Kırıcı/Delici (Akü Dahil Değildir)
Satıcı: Pro Hırdavat
9.131,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
5 9131.60
Kress Kuc60.91 20 Volt 2.0j Kömürsüz Profesyonel SDS-Plus Pnömatik Kırıcı Delici (Akü Dahil Değildir)
9.785,13 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 9785.13
Aküsüz
8.005,00 TL
2 Akülü
14.185,00 TL