Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Makita Hr5212c Kırıcı Delici Matkap
Satıcı: TFP Tarım Market
48.116,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
1 48116.10
Makita HR5212C DELICI KIRICI AVT'LI Satıcı: ALETEDEVAT
53.297,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 53297.64
Makita HR5212C SDS Max 1510 W Kırıcı Delici 12 KG Satıcı: KarakoyPazarı
58.295,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
3 58295.00
Makita Hr5212c Delici Kırıcı Avt'li 1510W
Satıcı: karaköyPazarı
58.769,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 58769.60
Makita Hr5212c Avt'li Kırıcı/delici 1510 Watt Satıcı: Karaköy Pazarı
59.274,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
5 59274.00