Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: megahirdavat | 20 yorum
2.599,90 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 2609.9 Max Extra Mxp1960d 18V Li Profesyonel Cift Akulu Darbeli MatkapSatıcı: megahirdavat
2.694,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2694.75 Max-Extra Mxp1960d 18 V 2X1.5 Ah Akulu Darbeli MatkapSatıcı: Nalburzade
2.752,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2752.80 Max Extra MXP1960D 18 V 2x1.5 Ah Akülü Darbeli MatkapSatıcı: NALBURZADE
2.960,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 2960.00 MaxExtra MXP1960D 18V 1.5Ah Li-ion Çift Akülü Darbeli Matkap VidalamaSatıcı: MEGAHIRDAVAT
2.988,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 2988.85 MaxExtra MXP1960D 18V 1.5Ah Li-ion Çift Akülü Darbeli Matkap VidalamaSatıcı: sanplaza
3.135,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 3135.00 Max Extra MXP1960D 18V Li Profesyonel Çift Akülü Darbeli MatkapSatıcı: Gürçay
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 3199.00 Max Extra MXP1960D 18V Li Profesyonel Çift Akülü Darbeli Matkap 3.279,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 3289 Max Extra Maxextra Mxp 1960d 18v Li-on Darbeli Akülü MatkapSatıcı: Profekipman
3.450,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 3460